Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Võistlejate suur koosolek 14. novembril

Koosolekuruum

Hooaega 2015 kokkuvõttev sõitjate ja asjaosaliste koosolek toimub 14-ndal novembril, kell 14:00, Tartus, Tartu Teaduspargi auditooriumis, aadressil Riia 181a, II korrus.

 
Oodatud on kõik sõitjad nii EMV, karikasarja, kui lõppkiirusklassidest. Koosolekust osavõtt on tasuta, kuid arvestama peame asjaoluga, et auditooriumis on kohti vaid 40-le inimesele. Kellel pole võimalik ise reaalselt koha olla, saavad koosolekut jälgida internetti saadetava otsepildi vahendusel. Ka on võimalik ülekande jälgijatel teha omi ettepankuid ja vahemärkusi ülekande vestlusaknas. Ülekande link avalikustatakse tund enne koosoleku algust avalikes Eesti kiirendussporti puudutavates foorumites ning sotsiaalmeedias. Ülekanne koosolekust on kõigile tasuta.

Koosolekul arutatavad teemad:

– Kokkuvõte hooajast 2015
– Kiirendusspordi areng Eestis.
– Tutvustada plaani muuta klassijaotust hooajast 2016
– Tutvustada muutusi võistlusprotseduurides.
– Tehnilise kontrolli uue korra tutvustus
– Uue hooaja võistluskalendri tutvustamine.
– EDRS Eestis
– Spetsiaalraja ehitamise teemad
– Arutelu teemal, kuidas meelitada võistlusteste juurde rohkem sponsoreid, pealtvaatajaid ja sõitjaid.
– Sõitjate ja muude asjaosaliste ettepanekud, tähelepanekud, mured ja rõõmud.

Teemasid käsitlevad ja küsimustele vastavad EAL Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee liikmed ja erinevate töögruppide juhid.

Osavõtust eraldi teada anda ei ole kohustuslik. Teemasid, lisaks eelpool mainitutele, võite saata aadressile kiirendus@autosport.ee.

Ootame rohket osavõttu.