Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Testimisvõimalus Haapsalus 18. aprillil

StreetRace.org Avalaks
StreetRace.org Avalaks

18. aprillil korraldab Driftime OÜ Haapsalus Kiirenduse- ja Driftihooaja avaürituse, kuhu oodatakse oma hooajaeelset testi tegema ka EMV sarjas sõita plaanivaid võistlejaid.

 

Kõikidele autodele, mis liiguvad kiiremini, kui 11,500 sekundit, on tehtud eraldi stardirivi. Samuti saavad eraldi rivis oma stardiaega oodata mootorrattad, mis sõidavad kiiremini, kui 10,500 sekundit. Testirivi rajale laskmine toimub umbes iga 20 minuti tagant, vastavalt sellele, kuidas testijate line-up täitunud on.

 

Kohal on tuletõrje- ja päästemeeskond. Ajamõõdusüsteemina on kasutusel EDRA ajamõõdusüsteem. Testipäeva osalustasu on 30 eurot, mida saab tasuda ainult kohapeal sularahas. Kiiremini, kui 10.000 sek. liikuvate masinate juhid peavad omama kehtivat EAL-i võistlejalitsentsi. Ühekordset võistlejalitsentsi on võimalik soetada ka kohapeal. Testipäevale eelregistreeimine pole vajalik.

SR Avalaks – Kiirenduse- ja Driftihooaja avamine toimub 18-ndal aprillil Haapsalu Kiltsi lennuväljal. Legendaarsele igamehekiirendusele oodatakse nii sõitjaid oma igapäevaste tänavaautodega, kui ka EMV sarjas osalemise tarbeks testivaid spetsiaalmasinaid. Päeva lõpetab rehvipõletusvõistlus BURNOUT KING 2015 Rändkarikale. Võistluspaiga väravad avatekse kell 11. Sõitude algus kell 12.

Kogu info ja peagi ilmuva juhendi leiad facebookist: KLIKI SIIN
Arutelu ja muu: KLIKI SIIN
EAL hooajalise võistlejalitsentsi saab taotleda siin: KLIKI SIIN

NB! EAL võistlejalitsentsi väljastamise üheks eelduseks on ka klubiline kuuluvus, ehk nn. registreerijalitsents, mida sellel aastal pakub teiste seas ka EDRA. Registreerijalitsentsi vormistamiseks võtke meiega ühendust kristjan@edra.ee