Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Tartu etapp toimub Raadil

Photo by: Kristjan Pokk
Photo by: Kristjan Pokk

Täna erinevate osapoolte vahel sündinud kokkuleppe järgi, toimub juba mõni aeg tagasi tühistatud Tartu kiirendusetapp Raadi lennuväljal, esialgselt plaanitud kuupäeval.

Estonian Drag Racing Association annab teada, et Räpina maanteel toimuma pidanud kiirendusetapp, mis vahepeal juba ka tühistatuks kuulutati, toimub siiski. Võib isegi öelda, et Eesti kiirendussport liigub sellel korral tagasi oma juurte juurde, ehk legendaarsele Raadi sõjaväelennuväljale. Koostöös OÜ Autosõit eestvedajatega pandi paika, et selle hooaja Eesti Kiirendusspordi kariaksarja avaetapp toimub OÜ Autosõit hallataval territooriumil, kus toimuvad igapäevaselt sõiduõppe lõppastme koolitused. Võistlusdistantsiks on endiselt 1/8 miili ning kuupäevaks 3. juuni 2017.

Millist nime hakkab võistlus kandma, seda korraldjad veel öelda ei taha, kuna nimesponsoriga läbirääkimised veel käivad.
EDRA korraldusmeeskond tahab abi ja arusaamise eest väga tänada Eesti Autospordi Liitu, Tartu Vallavalitsust ja OÜ Autosõit-u.
Võistluse täpne ajakava ja muud üksikasjad teeme teatavaks juba mõne aja möödudes.