Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Soome meistrivõistluste 2013 hooaeg kinnitatud

Photo by: Görel Grauding

Soome kiirendusvõistlusi korraldav ja koordineeriv Finninsh Hot Rod Association (FHRA), kinnitas 2013 hooaja võistluste kuupäevad.

 

Sarnaselt eelmise aastaga, on plaanis läbi viia kuus etappi. Soome meistrivõistluste hooaja suursündmuseks, kujuneb vaieldamatult juuli teisel nädalavahetusel toimuv FRHA Nitro Nationals. Nelja päeva jooksul peetakse Alastaro rajal maha FIA Euroopa meistrivõistluste etapp, Soome meistrivõistluste etapp ning UEM mootorrataste kiirendussarja etapp. Kokku on sellel võistlusele oodata üle 250 osavõtja. Ka pealtvaatajate arv on eelnevatel aastatel küündinud 30 000 lähedale.

Võrreldes eelmiste aastatega, on samaks jäänud ka kõik teised Soome meistrivõistluste paigad. Kaks korda külastatakse Virtasalmis asuvat Motopark-i rada. Kolm korda Alastaro rada ning üks võistlus peetakse maha Kalajoki lennuväljal, kus võistlusdistantsiks 1/8 miili.

Soome meistivõistluste hooaeg lõpeb Alastaros, nightrace tüüpi võidusõiduga, augusti viimastel päevadel.

Soome meistrivõistluste kuupäevad:

I etapp – 18-19.5.   Spring Nat’s (EDRS, SM ja CUP Drag Race)Motopark, Virtasalmi
II etapp – 28.6-30.6. Drag Race Week (EDRS, SM ja CUP Drag Race) & FIA + UEM Test and Tune, Alastaro
III etapp – 4-7.7. FHRA Nitro Nationals (FIA, UEM, EDRS ja SM Drag Race),Alastaro
IV etapp – 20-21.7. FHRA Summer Nationals (EDRS, SM ja CUP Drag Race), Kalajoki
V etapp – 10-11.8.  August Nat’s (EDRS, SM ja CUP Drag Race), Motopark, Virtasalmi
VI etapp – 30-31.8. NIGHT RACE + Finals, Alastaro

Infot, kõikide Soomes toimuvate võistluste ja reeglite kohta, saate lugeda FHRA kodulehelt www.fhra.fi. Ka võite liikudes hiirega EDRA kodulehel lingile “Võistlused” näha nii Eesti kui ka lähemate naabermaade võistluskalendrit. Infot uuendame jooksvalt, vastavalt sellele, kes, kus ja millal oma võistluste kuupäevad kinnitab.