Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Qatar Racing Club tühistas kõik sponsorlepingud Põhja-Ameerikas

Shawn Langdon ja Al-Anabi Top Fuel Dragster (Photo By: NHRA)
Shawn Langdon ja Al-Anabi Top Fuel Dragster (Photo By: NHRA)

Täna tehti teatavaks Qatar Racing Club-i otsus, tühistada kõik sponsorlepingud Põhja- Ameerikas. Suurimaks kannatajaks on Al-Anabi Racing, mis võistleb NHRA Top Fuel klassis kahe autoga. Qatar Racing Club on olnud selle meeskonna peasponsoriks juba mitmeid aastaid.

NHRA Mello Yello Drag Racing sarja üks edukamaid meeskondi Al-Anabi Racing sipleb tumedas teadmatuses tuleviku ees peale seda, kui Qatar Racing Club otsustas ootamatult ja täielikult lõpetada võidusõidu toetamise kõikjal Põhja-Ameerikas.

Vastav otsus tehti juba eelmise aasta viimastel päevadel. Meeskondi ja võistlejaid teavitati esmaspäeva hommikul.

Sponsorrahast ilma jäämine mõjutab kõige enam Alan Johnsoni poolt juhitud Al-Anabi võidusõidumeeskonda, mille sõitjad Shawn Langdon ja Khalid Al-Balooshi tulid 2014 aasta üldkokkuvõttes kohtadele 4 ja 8.

“Oleme ilmselgelt üllatunud ja pettunud asjade sellise käigu üle” kommenteeris tekkinud olukorda Alan Johnson. Veel mainis mees, et hetkel on paljud asjad lahtised. Meeskond plaanis alustada hooaja-eelsete testidega juba järgmisel nädalal Floridas. Ka on hirmuäratav asjaolu, et NHRA 2015 hooaja esimene võistlus on vaid kuu aja kaugusel. Rohkem informatsiooni, mis puudutab meeskonna edasist käekäiku, lubas Al-Anabi Racing avaldada lähiajal.

NHRA Mello Yello Drag Racing Series esimene etapp toimub 5.-8. veebruarini Pomonas, Auto Club Raceway rajal.