Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Otseülekanded Eesti kiirendustelt

Photo by: Marko Randoja (sõit.ee)

Lõpuks ometi on kõigil huvilistel võimalik jälgida kõiki Eestis toimuvaid kiirendusetappe otseülekandena ning seda kõike tasuta!

Nimelt on Eesti Autospordi Liidu juures tegutsev kiirendusvõistluste alakomitee loonud vastavad kokkulepped, et tuua sellel hooajal vaatajateni otseülekandena kõik Eesti kiirenduse karikavõistluste etapid nii helis, kui pildis.

Kiirendusvõistluste otseülekanded toodab The Outdoor Broadcasting Van (www.theOBvan.com) meeskond, kõik Eesti Kiirendusvõistluste etapid kantakse üle vähemalt kahe kaameraga koos ekraanil kuvatavate tulemustega ning kordustega. OB Van Meeskonna põhitööks on tele- ja veebiülekannete tehniline tootmine erinevatele meediakanalitele Eestis ning peamiseks fookuseks mootorisport ja sport üldiselt.
The Outdoor Broadcasting Van on Eesti ainuke täiesti autonoomne otseülekannete tootmisjaam mis on võimeline ülekandeid tootma ka liikumises olles.

Kokkulepped on sõlmitud viie etapi üle kandmiseks. Esimene otseülekanne toimub juba saabuval laupäeval (01.06) Tartust, kus peetakse maha TRF44 klubi poolt korraldatav esimene karikavõistluste etapp. Kõiki võistlusi on huvilistel võimalik tasuta jälgida Delfi TV kanali vahendusel internetis.

Suurima tänu ja kummarduse soovib EAL kiirendusvõistluste alakomitee teha kogu spordiala nimel, inimestele firmast Kalatooted.ee, tänu kellele kogu see projekt võimalikuks üldse sai.

Ka kõigil teistel on võimalik veel oma õlg alla panna ülekannete tegemises. Tänutäheks saab alakomitee pakkuda logo ülekannetes ning reklaami ka teistes kanalites. Rohkem infot saab aadressilt kiirendus@autosport.ee

Rajal näeme !!!