29/09/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Liitumine

EDRA MTÜ ootab alati oma ridadesse noori ja vanu, aktiivseid inimesi, kellele kiirendussport on südamalelähedane ning kes soovivad ka ise Eesti kiirendusspordi arengusse oma tagasihoidliku panuse anda.

 

Meiega liituda saab kolme gruppi:

 

MEESKOND – Sellesse liikmete gruppi kuuluvad meie klubi kohtunikud ja korraldusmeeskonna liikmed. Loomulikult võtame ka sellesse gruppi vastu uusi huvilisi. EDRA üks eesmärke on alati olnud uute ja hakkajate korraldajate ning kohtunike koolitamine. Seni on meie meeskond saanud väljaõpet nii kodumaal, kui ja Soome kolleegide juures. Sarnast koolitamist kavatseb EDRA kindlasti jätkata. Meie meeskonnast on juba välja kasvanud mitmed litsentseeritud kiirenduskohtunikud, kes tänaseks on edukalt ja iseseisvalt töötanud Eesti Meistrivõistluste, Soome Meistrivõistluste ja Euroopa Meistrivõistluste juures. Kui tunned, et sinu koht on just siin, võta meiega julgelt ühendust!

 

VÕISTLEJA – Siia gruppi kuuluvad kiirendussportlased, kes kasutavad EDRA klubi registreerijalitsentsi. Iga võistleja, kes võtab osa Eesti Meistrivõistluste sarjast, peab omama klubilist kuuluvust. Registreerijalitsents tegelikult seda ongi. Siia gruppi saamiseks, pole tarvis teha muud, kui lugeda läbi klubi põhikiri, täita liitumisavaldus ja tasuda arve. Kuna registreerijalitsentsi andmisega võtab klubi võistleja eest ka moraalse vastutuse, on klubil alati võimalus sõitjale litsentsi andmisest keelduda. EDRA registreerijalitsentsist lähemalt loe siit.

 

TOETAJALIIGE – Isikud, kes on tasunud klubiga liitumistasu, kuid ei osale aktiivselt klubi tegevuses. Ka nendel liikmetel on õigus kanda klubi sümboolikat ja esindada klubi, kui täiskohalised liikmed. 

 

Meie põhikiri: http://www.edra.ee/docs/EDRA_p6hikiri.pdf

 

Liitumiseks võta meiega ühendust.