Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Kiirendushooaja pidulik lõpetamine

Banner_mediumKiirendushooaeg 2015 võetakse sellel aastal kokku 14. novembril Tartus, klubis Vabank.

EAL Kiirendus- ja lõppkiirusvõistluste alakomitee annab teada. et kiirendushooaja pidulik lõpetamine toimub sellel aastal Tartus, ööklubis Vabank. Klubi uksed kutsututele ja eelregistreerunutele avatakse kell 19:30. Piduliku tseremoonia alguseks on 20:15.

 
Õhtu kavas on hooajakarikate kätte andmine karikasarja klassidele ning medalite jagamine meistrivõistluste sarja parimatele. Lisaks tänatakse ja mainitakse ära kõik, kes on lõppenud hooajal Eesti kiirendusele abiks olnud. Hiljem jätkub pidu kohaliku meelelahutusprogrammi järgi. Igale tulijale tervituspokaal ning avatud on snäkilaud.

Pääse üritusele maksab 10 eurot. Pileti saab lunastada kohapealt. Küll on aga vajalik oma tulek ja kaaslaste arv eelregistreerida e-posti aadressil: agnes.laur@edra.ee. Samale aadressile võib läkitada ka kõik üritusega seoses tekkinud küsimused ja ettepanekud.

Kohtumiseni 14. novembril Tartus, klubis Vabank (Ülikooli tn. 8) .