Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

EDRA Support t-särk

 

SärkKuigi just alles oli viimane võistlus, on juba aeg planeerida uut hooaega!

Uuel hooajal on EDRA meeskonnal soov panustada veel rohkem radade ettevalmistusele, turvalisusele ja oma uuele ajamõõdusüsteemile ning kõigeks selleks oleks abiks just Sinu väike toetus.Tule anna oma panus Eesti kiirendusspordi arengusse soetades selleks 20€ eest EDRA Support t-särgi.

Tellimuse paneme kokku hiljemalt 04.09, särgi soetamiseks palun kirjuta oma soov siia kommentaaridesse või mulle e-mailile (eve@edra.ee) ja märgi juurde suurus ning kas meeste või naiste särk. Särgid on valmis umbes 4-5 nädala pärast ning siis saadan kõigile arve. Kätte on võimalik saada Tallinnast, Tartust, Jürist käest-kätte või siis Smartposti vahendusel.

Kui särki ei soovi, aga soov on siiski panustada, saab seda teha ülekandega EDRA MTÜ kontole a/a EE842200221051510098 lisades selgitusse toetaja nime (enda või näiteks oma firma nime) või sõna anonüümne toetaja (viimaseid me kodulehele toetajate nimekirja ei lisa).

Edra meeskond tänab kõiki toetuse ja toreda hooaja eest. P.S. Hooaja välisel ajal tulemas veelgi EDRA üllatusi

————–
Last event has just ended, but we are already planning new season!
In new season EDRA Team will focus even more on track preparations, safety and to our new timing system and especially because of that we would like to have your support . Come and support us and Estonian Dragracing by ordering this amazing EDRA Support T-shirt for only 20€.

Last day to make order is 04.09, to order please write your wish to here as comment or send email to eve@edra.ee. Please notify us also about the wanted T-shirt size and gender. Shirts will be ready approximately after 4-5 weeks and then we will contact every one of you personally and give you payment information. Shirts can be picked up from Tallinn, Tartu, Jüri or by Smartpost or some other delivery service.

If you do not want a T-shirt, but you feel an urge to support us, then you can just fund us byt money transfer into our account – EDRA MTÜ IBAN: EE842200221051510098. Please write also your name or company name as note so we can add you to the supporters list. If you do not want to be published, then just write anonymous support.

EDRA Team thanks all people for support and wonderful season.
Please note that even outside of the season we have few upcoming surprises.