Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

EDRA Nationals annab au

auEDRA meeskond ja EDRA Nationals 2015 löövad saabuval nädalavahetusel kaasa Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse toetuskampaanias “Anname Au”, pakkudes oma meeskonnale, võistlejatele ja pealtvaatajatele võimalust toetada Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu tänapäeva veterane.

 
Sinilille kampaania viimastel päevadel on võimalus oma väike heategu teha EDRA Nationals 2015 võistluse esimesel, ehk laupäevasel päeval. Kohal on Naiskodukaitse naised, kelle käest kampaaniaõisi osta on võimalik. Ühe rukkililleõie hinnaks on 2 eurot. Võistlejatel ning nende meeskondadel on soovi korral võimalik toetusõis soetada ka võistluse sekretariaadist. Kogu heategevuskampaania tulu läheb Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele mobiilse kõnniroboti ostuks, mis on vajalik nii vigastatud veteranidele kui teistele.

 
Sinilille rinnamärgid on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti. Iga märk on kohalikust vildist ja unikaalne käsitöö, mille valmistamises osales üle 100 inimese.

 
Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse heategevuskampaania kestab kuni 3. maini 2015. Praeguseks on suudetud kokku koguda juba üle 40 tuhande euro. Kampaania kohta lähemalt uuri www.annameau.ee

 

Rahvusvaheline kiirendusvõistlus EDRA Nationals 2015 toimub saabuval nädalavahetusel Haapsalus, Kiltsi lennuväljal.