Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

Andersen Racing ja Thomas Naatas teatasid lõpetamisest

Thomas Nataas ja Andersen Racing Santa Pod-is (Photo by: Ivan Sansom & Rose Hughes)
Thomas Nataas ja Andersen Racing Santa Pod-is (Photo by: Ivan Sansom & Rose Hughes)

Eelmisel nädalal teatas Karsten Andersen, et peale mitut võidetud Euroopa meistritiitlit, mitmeid ET ja kiirusrekordeid, parima auto ja parima meeskonna triitleid pole enam midagi võita ja meeskond lõpetab võistlemise, kirjutab Eurodragster.com

 

 

Andersen Racing otsustas lahkuda Top Fuel sarjast, et teha ruumi teisele andekatele meeskondadele Euroopas. Teiste sõnadega jäi 2014 hooaeg sellele meeskonnale viimaseks. Meeskonna võistlusauto, treiler ja varuosad on samuti müüki pandud.

Andersen Racing tegustes meeskonnana koos alatest 2006. aastast. Võideti kokku 4 Euroopa meistritiitlit, kolme erineva sõitjaga juhiistmel – Hakan Nillson, Andy Carter ja Thomas Nataas. Mitmeid kordi katsuti jõudu ja üle suure ookeani toimunud võistlustel. Ka toodi Euroopa radaele Ameerika võidusõitja Tommy Johnson Jr.

 

Samal päeval teatas 2014 Euroopa Top Fuel meister Thomas Nataas, kes oli Andersen Racing-u viimane võidusõitja, et lõpetab samuti võistlemise.