Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

2015 tehnilised reeglid uuendatud

Eesti kiirendusvõistluste ja lõppkiirusvõistluste alakomitee avalikustas uuendatud tehnilise reeglitiku. Sisse viidud muutused puudutavad enamasti Eesti Kiirenduse Karikasarja klasse.

Alakomitee palub tähelepanu pöörata Street A ja Street B klassi lisanõuetele, mis puudutavad lubatud rehvivalikut. Rehvivalik on sellest hooajast vaba ka Street Modified klassis. Algavast hooajast on lubatud Street A ja Street B klassis võistlusest osa võtta autoga, mida viib edasi elektrimootor. Ohutust simas pidades viidi sellest hooajast sisse ka kohustus, kasutada nõuetekohaseid kindaid kõikides võistlusautodes, mis sõidavad kiiremini, kui 11.500 sek.

Uuendatud tehniliste tingimustega saate tutvuda EDRA kodulehel, klikkides SIIA

Reegliraaamat üleval ka EAL-i kodulehel. KLIKI SIIN

Hooaja keskel kutsub EAL Kiirenduse- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee kokku töögrupi, kelle ülesandeks on, koostöös sõitjatega, 2016 hooajaks välja mõelda/sõnastada/muuta/kaasajastada kehtivad reegliraamatud.

Küsimuste ja ettepankute korral palub alakomitee saata e-mail aadressile kiirendus@autosport.ee