Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data02/virt28344/domeenid/www.edra.ee/htdocs/wp-content/themes/entermag/entermag.template#template on line 43
05/12/2022

Estonian Drag Racing Association

Drag Racing – sports that takes more than one ball …

2013 hooaja esimene võistlus paigas

Estonian Drag Racing Association avalikustas järgmise hooaja esimese võistluse kuupäevad.

 

Juba kolmandat aastat järjest aset leidev rahvusvaheline kiirendusvõistlus EDRA Nationals, saab tuleval hooajal toimuma 8-9 juunil, Tartus, Raadi lennuväljal. Kuupäeva valik ei olnud raske, kuna juba eelnevatest aastatest on jäänud traditsioon, et EDRA Nationals peetakse juuni esimesel täisnädalavahetusel.

Ka sel aastal lüüakse selle üritusega käima Eesti meistrivõistluste hooaeg ning ka tänavasõiduautode karikavõistlus. Huvi on üles näidanud ka Läti kiirendussportlased, kes on lubanud ka sellel korral oma meistrivõistluste punkte just Tartusse jagama tulla. Lätlaste jaoks oleks see taas nende oma meistrivõistluste teine etapp.

Sellel aastal plaanivad korraldajad panna suuremat rõhku pealtvaatajatele suunatud tegevustele. Hetkel käivad läbirääkimised Võrride Võidusõidu korraldajatega ning RC autodel võistlevate sportlastega.

EDRA Nationals toimub sellek korral juba kolmandat korda. Läbi aastate on see olnud Eesti kiirendushooaja üks tippsündmusi. EDRA Nationals facebook-is:  http://www.facebook.com/pages/EDRA-Nationals/255112581229605